Budynek użytkowy, ul. Karpacka

Karpacka, Kozy, śląskie

  • 2 200 000 zł
  • 1 500 m²
  • 1 466,67 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Ryś

Skontaktuj się

Budynek użytkowy, ul. Karpacka

Karpacka, Kozy, śląskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

2 200 000 zł

1 500 m²

1 466,67 zł/m²

Budynek użytkowy, ul. Karpacka

Zaktualizowane: 21 maja 2026

2 200 000 zł 1 500 m² 1 466,67 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Rodzaj budynku:
-
Przeznaczenie:
-
Powierzchnia działki:
2 128 m²
Kondygnacje:
-

Rodzaj budynku:

-

Przeznaczenie:

-

Powierzchnia działki:

2 128 m²

Kondygnacje:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 2 200 000 zł (1 466,67 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Budynek: 1 500 m²
  •   rok budowy: 2012
  • Działka: 2 128 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Media: prąd, woda, szambo; ogrzewanie: piec
  • Miejsce parkingowe: własny parking

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Potrzebujesz dużej ilości miejsca do prowadzenia swojej działalności? Zależy Ci na dobrym dojeździe oraz sporej ilości miejsc parkingowych? Jeżeli tak, to ta oferta jest dla Ciebie!

Nieruchomość inwestycyjna - Kozy, ulica Karpacka, ponad 2000m2 działki oraz 1500 m2 powierzchni całkowitej budynku to ogrom przestrzeni, która czeka na Twoją wizję i pomysł.

Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości . (...)

Agent

Paweł Ryś

503 010...

503 010 150

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł Ryś

503 010...

503 010 150

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł Ryś

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości