dowolna

Domy na sprzedaż Kozy - Oferty sprzedaży domów

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

770 000 zł185,60 m² 4 148,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:797 m²

Spełnij swoje marzenia na własny dom pod górami, w pobliżu lasu. Na sprzedaż oferujemy państwu urokliwy dom jednorodzinny, położony w malowniczej górskiej miejscowości, w Małych.

Szczegóły ogłoszenia

1 469 000 zł298 m² 4 929,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:984 m²

Atrakcyjny budynek mieszkalny z możliwością prowadzenia działalności o powierzchni całkowitej około 300 mkw, usytuowany na działce o powierzchni 984 mkw w centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł123 m² 8 934,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom w stanie deweloperskim o powierzchni 123 m2 z bardzo funkcjonalnym układem, z dużą działką 9 arów, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł181 m² 7 127,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej malowniczych części miejscowości Kozy, u podnóża Beskidu Małego. Nieruchomość zachwyca przestrzenią, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

676 469 zł124,58 m² 5 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:55 m²

Wygodne domy W cenie mieszkania - 12 minut do Centrum Bielska-Białej - osiedle pisarzówka Marzysz o zacisznym domu dla swojej rodziny w rozsądnej cenie? Chcesz mieć własny ogródek, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł105 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Funkcjonalny budynek w malowniczej lokalizacji! Zdjęcia przedstawiają budynek wybudowany wg tego samego projektu - już sprzedany - zlokalizowany po sąsiedzku. Oferujemy do sprzedaży budynek który.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł77 m² 11 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 77m2 zlokalizowany w Kozach przy ul.Macierzanki, na osiedlu nowych domów jednorodzinnych z pięknymi widokami na panoramę Beskidów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł117 m² 5 974,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:287 m²

Chciałbyś odpoczywać lub mieć możliwość pracy zdalnej w ciszy i spokoju? W otoczeniu zieleni z widokiem na nasze piękne góry? Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

To nie jest gotowa nieruchomość z działką. Budujemy dom na działce klienta (możemy też pomóc ją znaleźć). Twój własny dom w górach - bez budowy i stresu Ile to realnie kosztuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł175 m² 11 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:936 m²

Działka. Oferowany dom znajduje się w miejscowości Kozy (powiat bielski) na działce o powierzchni 936 m2, położonej w cichym, nasłonecznionym miejscu, przy kameralnej drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

634 000 zł180 m² 3 522,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom blisko centrum Kóz. Położony w terenie luźnej zabudowy, w spokojnej okolicy. Dom znajduje się na płaskiej działce 1400m2. Wszystkie media: prąd,woda,gaz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 235 zł171,80 m² 4 227,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:446 m²

Domy w Starym Sadzie to pięć domów w zabudowie szeregowej z własnymi ogrodami. Zlokalizowane u podnóża gór, w spokojnej, cichej okolicy łączą w sobie walory posiadania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł116 m² 4 870,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Fajna lokalizacja blisko gór! ale 6,5 km do centrum Bielska-Białej Oferujemy do sprzedaży nowo wybudowany budynek (budynek B) w zabudowie szeregowej (8 segmentów - pozostały 2 ostanie A i B).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł129,13 m² 6 419,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nowoczesny dom o powierzchni około 130mkw wybudowany w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim blisko gór położony w malowniczej miejscowości Kozy, przy spokojnej ulicy Wilgi. -.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł105 m² 6 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:940 m²

Solidny dom jednorodzinny na działce 940 m Kozy, ul. Lipowa Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Kozach przy ul. Lipowej , usytuowany na działce o powierzchni 940 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł185,60 m² 5 387,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 672 m²

Na sprzedaż oferujemy państwu urokliwy dom jednorodzinny, z ogrodem, położony w malowniczej górskiej miejscowości, w Małych Kozach na wzniesieniu, blisko lasu. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł190 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Atrakcyjnie zlokalizowany dom parterowy o powierzchni 190mkw położony jest w widokowym i zacisznym miejscu, niedaleko lasu w Kozach. Budynek został wybudowany w 2007 roku, murowany.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł148,35 m² 5 729,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Uwaga, budynek gotowy do sprzedaży. Sprzedamy nowo wybudowany dom o pow. 148,35m2 w nowo powstającym osiedlu. Dom posadowiony na płycie fundamentowej, z garażem, niezależną działką ok.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł100 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:188 m²

Agentka prowadząca: aneta pieniążek po więcej szczegółów zapraszamy na stronę remax Home Pro Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł129,13 m² 6 466,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

890 000 zł196,60 m² 4 526,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż budynek gospodarczy - warsztat z funkcją mieszkalną, o pow. zabudowy 196,60 m2 zlokalizowany w Kozach , ul. Wapienna. Wielkość działki około 3000m2. Cześć gospodarcza na.

Szczegóły ogłoszenia

2 780 000 zł455 m² 6 109,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 258 m²

Rezydencja u podnóża gór - 450 m komfortu i przestrzeni na 35 arowej działce Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja o powierzchni ok. 450 m , położona u podnóża gór, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł129,13 m² 6 698,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł92 m² 7 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Niezależny segment mieszkalny o powierzchni około 91mkw w budynku dwulokalowym położony na nowym osiedlu w Kozach, niedaleko granicy z Bielskiem- biała. Rozkład pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 000 zł70 m² 7 671,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bezpośrednia sprzedaż mieszkań - kupujący nie płacą prowizji od zakupu oraz pcc. Mieszkania znajdują się w Kozach 10 minut od Bielska-Białej przy ulicy Zawiłej 6b oraz Wapiennej 36k. Uwaga!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 469 zł124,58 m² 5 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:55 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł295 m² 4 389,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Kozy, usytuowany na dużej działce o powierzchni 1326 m . Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla rodziny poszukującej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł167,40 m² 4 474,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Na sprzedaż dom w atrakcyjnej części Kóz (okolice kamieniołomu), na wzniesieniu, z pięknymi widokami. Budynek piętrowy, z możliwością rozdzielenia kondygnacji na 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł136,47 m² 4 579,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Twój spokojny azyl pod miastem gotowy do zamieszkania Dom jednorodzinny dwulokalowy w Kozach, stan deweloperski lub "pod klucz" Ty decydujesz! bez pcc 2% Powierzchnia 91,47 m powierzchnia parteru.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł79,40 m² 6 171,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży piętro domu wraz z poddaszem, usytuowane w budynku z lat 80-tych, w spokojnym miejscu, z pięknym widokiem na góry. Rozkład pomieszczeń : piętro :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł129,13 m² 6 698,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł116 m² 4 870,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł147,34 m² 4 954,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam "dom w Gunnerach" o pow. 100,12m2 na nowo powstającym osiedlu. Dom z garażem, niezależną działką ok. 700m2 inwestycja rozpoczęta kupujący zwolniony Z opłaty skarbowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

929 000 zł185 m² 5 021,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:574 m²

Dom z duszą, instalacją pv i antresolą w malowniczym Bujakowie homfi ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, wolnostojący dom położony w spokojnym Bujakowie (gm. Porąbka) przy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kozy +4 km

650 000 zł97,17 m² 6 689,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 589 m²

Oferowaną nieruchomość stanowi działka o całkowitej powierzchni 1589m2 na której znajduje się budynek mieszkalny i gospodarczy. Działka płaska, dobrze nasłoneczniona o zbliżonych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kozy +4 km

369 000 zł77,93 m² 4 735,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Mały dom energooszczędny W pisarzowicach Na sprzedaż niewielki dom o powierzchni 77,93 m2 na działce 260 m2 w Pisarzowicach w nowoczesnej technologii prefabrykowanej w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kozy +5 km

Rynek pierwotny

369 000 zł77,93 m² 4 735,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Ostatni dostępny dom. Oferta limitowana! Nowa inwestycja od Fabryki Domów spomet S.A. tylko 4 wyjątkowe domy jednorodzinne. W Pisarzowicach, przy ul. Wierzbowej, powstaje kameralne osiedle, które.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kozy +5 km

1 659 000 zł143,27 m² 11 579,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 528 m²

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny, parterowy dom na sprzedaż w Pisarzowicach! Dom o powierzchni całkowitej 143,27 m 2 i pow. użytkowej 107,27 m 2 mieści się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kozy +5 km

309 000 zł38,57 m² 8 011,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:797 m²

Biuro "hanczar Nieruchomości" oferuje na sprzedaż dom letniskowy o powierzchni użytkowej 38 m , usytuowany na starannie zagospodarowanej działce o powierzchni 797 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kozy +5 km

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Pisarzowice

369 000 zł77,93 m² 4 735,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Ekonomiczny dom dla młodej rodziny - ostatni dostępny Marzysz o własnym, pierwszym domu z ogródkiem, w przystępnej cenie? To oferta dla Ciebie :) Dom o powierzchni 77,93 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kozy +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jana III Sobieskiego

Kozy,śląskie