Działka budowlana Kozy
Kozy, śląskie
- 172 000 zł
- 1 110 m²
- 154,95 zł/m²
Piotr Jakubczyk
Skontaktuj się
Działka budowlana Kozy
Kozy, śląskie
zaktualizowane:
9 kwietnia 2026
Działka budowlana Kozy
Zaktualizowane: 9 kwietnia 2026
172 000 zł 1 110 m² 154,95 zł/m²
prostokątMedia:
prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 172 000 zł (154,95 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 110 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski, pusta
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda w drodze, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: Kancelaria Doradców Rynku Nieruchomości DomAr, zaktualizowane: 09.04.2026
- numer ogłoszenia: K11
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Małe Kozy, Kozy, bielski, śląskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, teren niezabudowany, łąka, las, rzeka, góry
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, biblioteka, restauracja, kawiarnia, fitness, siłownia, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, supermarket, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Uwaga! Nowa niższa cena! Na sprzedaż kształtna, widokowa działka, położona w spokojnym miejscu w pobliżu granicy z Bielsko-Białą.
Teren płaski, luźna zabudowa jednorodzinna, media w pobliżu.
Dobry szybki dojazd do Bielska i okolicznych miejscowości, oraz obwodnicy. Widok na pola i góry. Dużo terenu zielonego obok.
W cenie działki jest udział w działce drogowej (169m2). (...)