Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Kozy - Oferty wynajmu działek na Śląsku

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

Działka, ul. Staszica

Lębork(Kozy + 19 km)

827 zł1 034 m² 0,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia dz. Nr 175/2 obręb lębork 9 o pow. 1034 m2, działka niezabudowana położona przy ul. Staszica. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Reptowo

Reptowo(Kozy + 39 km)

5 000 zł4 000 m² 1,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu utwardzony plac o pow. 4000 m2 w Reptowie. Czynsz najmu 5 000,00zł/m-c/netto do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Nowowiejska

Zarzecze,Stargard(Kozy + 27 km)

33 390 zł11 130 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt o łącznej pow. 11 130,00 m2 - Stargard ul. Nowowiejska. Działka o nr ewidencyjnym 1/3.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Skoczowska

Pierściec(Kozy + 23 km)

6 400 zł1 600 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia plac ładunkowy: działka 765/7 - plac ładunkowy o pow. 1600 m2 - nawierzchnia z płyt betonowych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Dworcowa

Goleszów(Kozy + 32 km)

3 000 zł2 000 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia plac za i wyładunkowy utwardzony o pow. ok. 2000,00m2 znajdujący się w Goleszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kościuszki

Centrum,Krzeszowice(Kozy + 49 km)

770 zł200 m² 3,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Krzeszowicach przy ul. Kościuszki. Przedmiotem oferty jest teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bielsko-Biała

Bielsko-Biała(Kozy + 7 km)

3 000 zł600 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bielsko-biała, obrzeża miasta utwardzony plac 600M 2 Oferujemy do dzierżawy nieruchomość gruntową o powierzchni 600m 2 położoną na obrzeżach miasta przy ruchliwej ulicy. Idealne miejsce pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Rybarzowice

Rybarzowice(Kozy + 13 km)

9 000 zł1 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super oferta! wybrukowany plac Z reprezentacyjnym biurem W nowoczesnym biurowcu rybarzowice, przy zjeździe Z drogi S1 Proponujemy do wynajęcia: * teren wybrukowany o pow. ok. 1000m 2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bielsko-Biała

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała(Kozy + 7 km)

3 000 zł5 794 m² 0,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bielsko-biała, komorowice krakowskie Proponuję do wynajęcia nieruchomość gruntową o powierzchni 5794m 2 zlokalizowaną w Komorowicach Krakowskich. Idealne miejsce pod ekspozycję zewnętrzną,.